Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Brother má nového generálního ředitele

9. 08. 2018 - Články -> Články

Společnost Brother oznámila, že na zasedání konaném dne 17. května 2018 bylo rozhodnuto o změnách na vedoucích pozicích.

Nejdůležitější změnou ve vedení společnosti Brother je změna na pozici kterou zastává Toshikazu Koike, současný Representative Director a President, který bude jmenován na pozici Representative Director a Chairman. Toshikazu Koike působí u společnosti Brother Industries od dubna 1979.

Ichiro Sasaki bude jmenová do funkce Representative Director a President. Ichiro Sasaki v současné době zastává pozici Representative Director a Senior Managing Executive Officer. Ichiro Sasaki působí u výrobce od dubna 1983.

Tasuku Kawanabe, stávající Director a Senior Managing Executive Officer, se nově stává zástupce pozice Representative Director a Senior Managing Executive Officer.

Společnost Brother uvedla, že důvodem této změny bylo vytvořit nový systém řízení se začátkem formulování nové střednědobé strategie.

Representative Director je nejvyšší vedoucího pracovník odpovědný za řízení společnosti, která je registrována v Japonsku. Senior Managing Executive Officer představuje pozici strategického řízení výkonného managementu.

Senior management (vrcholové vedení) a executive management (výkonné vedení) představuje nejvyšší vedení společnosti. Senior management se zabývá spíše strategickým, dlouhodobým vedením, zatímco executive management má za úkol operativní řízení společnosti.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Brother announces changes in directors. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 17. 05. 2018. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/brother-announces-changes-in-directors/>.

Wikipedia: the free encyclopedia. Representative director (Japan). [online]. St. Petersburg (Florida): Wikipedia Foundation. Poslední revize 02. 05. 2018. Dostupný z WWW: <https://en.wikipedia.org/wiki/Representative_director_(Japan)>.

Wikipedia: the free encyclopedia. Senior management. [online]. St. Petersburg (Florida): Wikipedia Foundation. Poslední revize 03. 05. 2018. Dostupný z WWW: <https://en.wikipedia.org/wiki/Senior_management>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem