Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Canon docílil dalšího zákazu prodeje a získal další náhradu škody

20. 09. 2018 - Články -> Články

V měsících březnu a květnu roku 2018 zahájila společnost Canon desítky soudních sporů s prodejci a dovozci kompatibilních tonerových kazet do Spojených států amerických. Některé z žalovaných společností uzavírají se společností Canon dobrovolné dohody, ve kterých se zavazuji ukončení prodeje a náhradě škody, s dalšími jsou aktivní soudní spory.

 

 

Canon vítězně uzavřel další soudní spor
Canon vyhrál další spor s dovozcem kompatibilních tonerů
Canon vyhrál další patentový spor v USA
Canon podal žalobu na 49 dovozců a prodejců kompatibilních tonerových kazet!

 

 

Spor se společností Ink Technologies Printer Supplies, LLC, z důvodu porušování patentové ochrany číslo 9,581,958 byl projednán soudem v Ohiu. Společnosti Ink Technologies Printer Supplies, LLC a společnost Canon Inc. souhlasily s uzavřením sporu trvalým příkazem, který jí zakazuje vyrábět, používat, prodávat, nabízet nebo dovážet tonerové kazety porušující patentovou ochranu USA číslo 9581958. Tímto patentem jsou chráněny tonerové kazety kompatibilní s HP CF360X, CF361X, CF362X a CF363X.

Společnost Ink Technologies Printer Supplies, LLC rovněž souhlasila s tím, že zaplatí společnosti Canon nezveřejněnou částku jako náhradu vzniklé škody.

 

Patent USA 9,581,958:
https://patents.google.com/patent/US9581958

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)20

 

Zdroj:
Canon Inc. Canon announces conclusion of toner cartridge patent lawsuit in U.S. [online]. Poslední revize 31. 08. 2018. Dostupný z WWW: <https://global.canon/en/news/2018/20180831a.html>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem