Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

E-shop

Nově nabízíme i prodej kvalitních českých renovovaných kazet!

Canon jmenoval nového prezidenta pro náš region

17. 05. 2018 - Články -> Články

Společnost Canon oznámila, že Yuichi Ishizuka, získal od 1. dubna 2018 novou funkci prezidenta a generálního ředitele společnosti Canon Europe, Middle East a Africa (EMEA). Yuichi Ishizuk nahradí Rokuse van Iperena, který po šesti letech výkonu této funkce odchází do důchodu.

Yuichi Ishizuka dosud vykonával funkci prezidenta a provozního ředitel Canon USA a současně provozního ředitele mateřské společnosti Canon Inc. U společnosti  Canon působí již 37 let. Nyní byl jmenován prezidentem a generálním ředitele společnosti pro region pro region Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA). Tento region zahrnuje 120 zemí včetně České republiky, zaměstnává zhruba 18 tisíc lidí a generuje asi čtvrtinu celosvětových tržeb společnosti Canon.

Pana Yuichi Ishizuku ve funkci prezidenta a provozního ředitel Canon USA nahradí Kazuga Ogawa, který přechází z pozice viceprezidenta Canon China. Pan Ogawa s sebou přináší více než tři desetiletí zkušeností s Canonem, včetně pozic po celém světě.

„Rád bych poděkoval panu Yuichimu Ishizukovi za jeho silné vedení, vizionářský duch a neúnavnou oddanost společnosti Canon USA, které poskytl stejný inovativní směr, který přinese na svou novou roli v regionu Evropy, Středního východu a Afriky. Je velkou ctí, že oznamuji jmenování pana Kazuze Ogawy na pozici prezidenta a výkonného ředitele společnosti Canon USA. Jménem společnosti vítám pana Ogawu do našeho týmu a těšíme se na spolupráci, protože pokračujeme v upevňování našeho postavení lídra tiskového trhu.“  řekl Joe Adachi, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Canon USA, Inc.

 


Autor: Canon Czech Republic
 

„Canon je jasným lídrem ve zpracování obrazu pro koncové spotřebitele i firemní segment a v regionu EMEA získal za více než 60 let svého působení už miliony zákazníků. Je mi ctí vést tento tým v současném dynamickém období k dalším inovacím a růstu,“  uvedl Yuichi Ishizuka.

Yuichi Ishizuka  byl od 1. dubna 2014 do 1. dubna 2018 prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Canon USA. Od 14. ledna 2013 se stal předsedou a výkonným ředitelem společnosti Canon Information Services Services, Inc., dceřiné společnosti Canon USA Inc.

Dále od roku 2014 působí jako výkonný ředitel společnosti Canon Inc.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Canon appoints President and CEO. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 04. 04. 2018. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/canon-appoints-president-and-ceo/>.

Canon Czech Republic. Canon má nového prezidenta a generálního ředitele pro Evropu, Střední východ a Afriku.  [online]. Poslední revize 03. 04. 2018. Dostupný z WWW: <https://www.canon.cz/press-centre/press-releases/2018/04/new-president/>.

Bloomberk. Executive Profile Yuichi Ishizuka. [online]. New York: Bloomberg L.P. Poslední revize 24. 04. 2018. Dostupný z WWW: <https://www.bloomberg.com/research/stocks/private/person.asp?personId=38442431&privcapId=195225>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem