Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Canon vyhrál jeden z dalších patentových sporů v Německu

9. 10. 2018 - Články -> Články

Společnost Canon v srpnu roku 2017 oznámila, že získala předběžné opatření proti prodejci kompatibilních tonerových kazet u Okresního soudu v Düsseldorfu, společnosti  Coemedia GmbH a jejímu řediteli. Vydaný předběžný příkaz zakázal nabízet a prodávat tonerové kazety pro laserové tiskárny obsahující optické válce chráněné patentem EP 2 087 407.

 

 

Canon získal další předběžné opatření proti německému prodejci kompatibilních tonerů!
Canon uzavřel další spor s prodejcem kompatibilních tonerů v Německu
Canon získal další předběžné opatření proti prodejci kompatibilních tonerů v Německu
Společnost Canon získala další předběžné opatření v Německu
Společnost Canon uzavřela německý patentový spor

 

 

Nyní společnost Canon oznámila, že Coemedia a její generální ředitel podepsali dohodu o urovnání, ve kterém mimo jiné došlo k přijetí předběžného opatření soudu jako konečného a závazného řešení. Rovněž bylo oznámeno, že společnost Coemedia uhradí společnosti Canon způsobenou škodu. Všechny ostatní údaje o vypořádání a částka, kterou musí společnost Coemedia za porušení patentové ochrany prodejem kompatibilních tonerových kazet, zůstane důvěrná.

 

 

Patent EP 2 087 407:
https://register.epo.org/application?number=EP07860559&tab=main

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
Canon Inc. Canon announces conclusion of dispute with Coemedia GmbH. [online]. Poslední revize 02. 08. 2018. Dostupný z WWW: <https://global.canon/en/news/2018/20180802a.html>.

Canon Inc. Canon announces the grant of a preliminary injunction for patent infringement in Germany against Coemedia GmbH and its Managing Director. [online]. Poslední revize 25. 08. 2017. Dostupný z WWW: <http://global.canon/en/news/2017/20170825.html>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem