Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Chystá se Brother na službu předplatného tisku po vzoru HP Instant Ink?

30. 04. 2024 - Články -> Články

Společnosti Brother Industries, Ltd., byl 30. ledna 2024 udělen nový patent, US 11884078 B2. Paten se zabývá procesem automatizace výměny inkoustových kazet. Pro inkoustové tiskárny Brother by tak mohl být dostupný program pro předplatný tisk či automatické zasílání tiskových kazet přímo ze strany společnosti Brother.

 

 

Jak výhodná je ve skutečnosti registrace v programu HP+, kterou HP vnucuje ke každé tiskárně? Registrace ke službám HP+ může být spojena s měsíčním paušálem!
Brother jako první originální výrobce získal certifikaci Blue Angel za renovovaný produkt
Výsledky Brotheru za uplynulý fiskální rok – vyšší tržby, nižší zisk

 

 

Systém pro společnost Brother vyvinula firma Masafumi Miyazawa a Kenta Horade, cílem je zefektivnit proces objednávání a výměny inkoustových.


Brother
 

Princip patentu popisuje ovládací zařízení doprovázené komplexním programem určeným k automatizaci procesu výměny kazety. Precizním výpočtem zbývajících hladin inkoustu v aktuální kazetě i v nádržce může systém předpovědět optimální čas pro objednání nové kazety. To zajišťuje, že tiskové operace mohou pokračovat bez přerušení a zároveň řeší běžný problém plýtvání inkoustem v důsledku předčasné výměny kazety.

Základním prvkem vynálezu je paměťový systém, který ukládá indexové hodnoty představující zbytkové množství inkoustu spolu s jejich odpovídajícím časováním akvizice. Kontrolér používá tato data k nastavení podmínek pro spuštění nové objednávky kazet. To zahrnuje dosažení referenční hodnoty indexu nebo načasování a zvážení dodací lhůty pro doručení nové kazety.

 

Celý patent je ke stažení zde: US11884078

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
United States Patent. Miyazawa et al. US11884078B2. Control device setting order condition for ordering cartridge to be mounted in recording device provided with tank.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem