Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Další zabavení a propadnutí inkoustových kazet při pokusu o jejich dovoz

30. 08. 2019 - Články -> Články

Komise pro mezinárodní obchod USA (United States International Trade Commission – USITC) vydala další rozhodnutí o propadnutí a zabavení kompatibilních inkoustových kazet pro tiskárny Epson při pokusu o jejich dovoz do USA z důvodu porušení závěrů vyšetřování číslo 337-TA-565.

Celní orgány odepřely vstup výrobků dovážených společností Ink X Pro of Great Neck, New York na území Spojených států amerických a poskytly dovozci písemné oznámení o výše uvedeném příkazu k vyloučení a skutečnosti, že zabavení a propadnutí zboží by vyplynulo i z jakéhokoli další pokus o import do Spojených států amerických.

 

 

Další zabavení kompatibilních inkoustových kazet při jejich pokusu o dovoz
Další rozhodnutí o zabavení inkoustových kazet při pokusu o prodeji v USA
Společnosti Canon podala stížnost na dalšího prodejce v USA
HP se přidává k boji proti prodejcům kazet porušujících patenty v USA
Canon vysoudil obří náhradu škody od prodejců kompatibilních tonerových kazet

 

 

Kopie oznámení byly doručeny ministrovi financí, americkým celním úřadům ve Washingtonu a Kalifornii, společnosti Ink X Pro of Great Neck, New York a správní radě společnosti Epson Portland, Epson America a Seiko Epson Corporation of Japan.

Vyšetřování č. 337-TA-565 zakazuje dovážení dalších typů inkoustových kazet pro tiskárny Epson z důvodu porušování 7 patentů Epson.

 

Výsledek šetření je zde:
https://www.spravnytoner.cz/wp-content/uploads/GEO-337-TA-565_2012.pdf

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. USITC issues fresh Seizure and Forfeiture Order. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 17. 04. 2019. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/usitc-issues-fresh-seizure-and-forfeiture-order/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem