Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Další zabavení kompatibilních inkoustových kazet při jejich pokusu o dovoz

30. 05. 2019 - Články -> Články

Komise pro mezinárodní obchod USA (United States International Trade Commission – USITC) vydala další rozhodnutí o propadnutí a zabavení kompatibilních inkoustových kazet pro tiskárny Epson při pokusu o jejich dovoz do USA z důvodu vyšetřování č. 337-TA-946 a vyšetřováním č. 337-TA-565.

Rozhodnutí je vydáno proti společnosti Swift Ink LC firmy 44100 Deep Hollow Ct., která se pokusila do Spojených států amerických dovézt kompatibilní inkoustové kazety pro tiskárny Epson.

Celní orgány odepřely vstup výrobků do USA a poskytly vlastníkovi, dovozci nebo příjemci zboží (nebo zástupci této osoby) písemné oznámení o vyloučení a skutečnosti, že zabavení a propadnutí by došlo i při dalším pokusu o dovoz do Spojených států amerických.

 

 

Další rozhodnutí o zabavení inkoustových kazet při pokusu o prodeji v USA
Společnosti Canon podala stížnost na dalšího prodejce v USA
HP se přidává k boji proti prodejcům kazet porušujících patenty v USA
Canon vysoudil obří náhradu škody od prodejců kompatibilních tonerových kazet
Komise USA pro mezinárodní obchod pokračuje v zabavování kompatibilních tonerových kazet

 

 

Vyšetřování GEO 337-TA-946 zakazuje dovážet do Spojených států amerických vyjmenované typy inkoustových kazet a jejich součástí porušující patenty Seiko Epson Corporation porušujících 5 patentů společnosti Epson.

Výsledek šetření je zde:
https://www.spravnytoner.cz/wp-content/uploads/GEO-337-TA-946_2016.pdf

 

Vyšetřování č. 337-TA-565 zakazuje dovážení dalších typů inkoustových kazet pro tiskárny Epson z důvodu porušování 7 patentů Epson.

Výsledek šetření je zde:
https://www.spravnytoner.cz/wp-content/uploads/GEO-337-TA-565_2012.pdf

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. USITC issues new seizure and forfeiture orders. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 13. 02. 2019. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/usitc-issues-new-seizure-and-forfeiture-orders/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem