Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Fuji Xerox se přejmenuje na Fujifilm

8. 12. 2020 - Články -> Články

V průběhu roku 2019 došlo k dohodě mezi společnostmi FUJIFILM Holdings Corporation a Xerox Corporation, které prodávali tiskárny pod obchodním názvem Fuji Xerox. Společnosti se dohodli na prodeji podílů vlastněných společností Xerox Corporation, jediným vlastníkem a výrobcem tiskáren značky Fuji Xerox se stala společnost FUJIFILM Holdings Corporation.

 

 

FUJIFILM vypověděl technologickou smlouvu Xeroxu a stává se zcela nezávislý
Spojení Fuji a Xeroxu konečně dořešeno – Xerox prodal celý svůj podíl
Spojení Fuji a Xeroxu může pokračovat
Společnost Fujifilm ovládla Xerox
Společnosti Deason a Icahn vlastnící 15 procent Xeroxu podali žalobu kvůli převzetí firmou Fuji

 

 

Společnost Fuji Xerox, vlastněná FUJIFILM Holdings Corporation, nyní oznámila, že na asijsko-pacifickém trhu bude nově vystupovat pod značkou Fujifilm a dojde i ke změně názvu společnosti Fuji Xerox Co., Ltd. na FUJIFILM Business Innovation Corp. Změna bude realizována v dubnu 2021.

 

 

Změna nebude mít vliv na poskytování služeb a servisu dříve dodaným výrobkům.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
Fuji Xerox. Fuji Xerox Co., Ltd. Fuji Xerox Strengthens Synergies Within Fujifilm Group to Create Growth Globally. [online]. Poslední revize 05. 11. 2020. <https://www.fujixerox.com/eng/company/news/release/2020/2426>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem