Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Fuji Xerox změní v roce 2021 jméno

20. 02. 2020 - Články -> Články

Společnost Fuji Xerox Co., Ltd. byla založena v roce 1962 jako společný podnik FUJIFILM Holdings Corporation a Xerox Corporation. FUJIFILM vlastnil ve společnosti podíl o velikosti 75 %, společnost Xerox 25 %. V roce 2019 došlo k prodeji podílu Xerox společnosti FUJIFILM Holdings Corporation.

Novým vlastníkem celé společnosti se tak stala společnost FUJIFILM, která oznámila změnu názvu Fuji Xerox Co., Ltd. na FUJIFILM Business Innovation Corp. k 01. dubnu 2021.Přidružené a obchodní společnosti Fuji Xerox v Japonsku i mimo něj změní také jejich jména 1. dubna 2021, ale jejich nová jména budou oznámena později.

 

 

Spojení Fuji a Xeroxu konečně dořešeno – Xerox prodal celý svůj podíl
Spojení Fuji a Xeroxu může pokračovat
Společnost Fujifilm ovládla Xerox
Společnosti Deason a Icahn vlastnící 15 procent Xeroxu podali žalobu kvůli převzetí firmou Fuji
Fujifilm plánuje žalovat Fujifilm-Xerox

 

 

Společnost bude navenek vystupovat pod globální značkou Fujifilm.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:

SUKENKO, Kenji. Fujifilm Holdings Corporation. Notice Regarding a Change in the Trade Name of a Consolidated Subsidiary. [online]. Poslední revize 06. 01. 2020. <https://www.fujifilmholdings.com/en/pdf/investors/library/ff_announcement_20200106_001.pdf>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem