Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Fujifilm vstoupil na evropský trh

9. 07. 2024 - Články -> Články

Fujifilm Business Innovation je jedním z největších dodavatelů multifunkčních tiskáren formátu A3 v asijsko-pacifickém regionu, na evropský kontinent se tyto tiskárny nedodávaly.  V dubnu 2024 společnost Fujifilm zahájila dodávky prvních tiskových zařízení i pro Evropu.

 

 

Fuji Xerox se přejmenuje na Fujifilm
FUJIFILM vypověděl technologickou smlouvu Xeroxu a stává se zcela nezávislý
Spojení Fuji a Xeroxu konečně dořešeno – Xerox prodal celý svůj podíl

 

 

První tisková zařízení uvedená na evropský trh patří do segmentu multifunkčních kancelářských tiskáren řady Apeos. Tiskárny jsou vyvinuty japonskou společností FUJIFILM Business Innovation Corp. Zahajovací akce se konaly 9. dubna v Itálii a 25. dubna ve Velké Británii. Tiskárny budou dále uváděny na trh ve Francii a Španělsku a poté v dalších evropských zemích. Se zveřejněním zprávy jsme čekali na informaci o vstupu na trh České republiky, ale informace o případném vstupu stále známa není.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

Zdroj:
FUJIFILM Europe GmbH. Fujifilm announces the launch of a new range of multifunction office printers in the European market. [online]. Poslední revize 09. 04. 2024. <https://www.fujifilm.com/cz/en/news/Fujifilm-announces-the-launch-new-range-multifunction-office-printers-European-market>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem