Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

HP stále odmítá možnost akvizice ze strany Xeroxu

13. 01. 2020 - Články -> Články

V reakci na poslední dopis zaslaný Johnem Visetinem, místopředsedou a generálním ředitelem Xerox Holdings Corporation, ve kterém seznamuje vedení HP Inc. se zajištěním zdrojů pro financování akvizice a žádá nejvyšší vedení HP o schůzku, odeslalo představenstvo HP Inc. dopis, ve kterém za stávajících podmínek vylučuje možnost akvizice.

 

 

Xerox si zajistil 24 miliard USD pro akvizici společnosti HP
Xerox se dále pokouší o převzetí HP Inc.
Xerox hodlá obejít představenstvo HP a vynutit si spojení přes akcionáře
Vedení HP znovu důrazně odmítlo nabídku na převzetí ze strany Xeroxu
Xerox tlačí na vedení společnosti HP a trvá na převzetí HP

 

 

„Drahý Johne,

znovu opakujeme, že představenstvo společnosti HP se zaměřuje na zvyšování udržitelné dlouhodobé hodnoty pro akcionáře HP. Váš dopis ze dne 6. ledna 2020 týkající se financování se nezabývá klíčovou otázkou – že návrh společnosti Xerox významně podhodnocuje HP – a není základem pro diskusi. Představenstvo společnosti HP je i nadále odhodláno prosazovat nejlepší zájmy všech akcionářů společnosti HP a využívat příležitosti, které nejvíce vytvářejí hodnotu.

 

Za představenstvo

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
HP Development Company, L.P. HP Sends Letter to Xerox. [online]. Poslední revize 08. 01. 2020. Dostupný z WWW: <https://investor.hp.com/news/press-release-details/2020/HP-Sends-Letter-to-Xerox/default.aspx>.

Xerox. Xerox Secures $24 Billion in Binding Financing Commitments for HP Acquisition. [online]. Poslední revize 06. 01. 2020. <https://www.news.xerox.com/news/Xerox-secures-24-billion-in-binding-financing-commitments-for-HP-acquisition>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem