Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Keypoint Intelligence předpovídá pokračující růst prodejů barevných tiskáren

2. 08. 2018 - Články -> Články

Na blogu KeyPoint Intelligence / InfoTrends byla uveřejněna prognóza vývoje prodejů tiskáren a multifunkčních zařízení pro západní Evropu do roku 2022.

V roce 2017 v západní Evropě z celkových prodejů tiskáren a multifunkčních zařízení přestavovaly tiskárny 45 % podíl trhu, zatímco multifunkční zařízení 55 % podíl trhu. Do roku 2022 je očekáván růst podílu multifunkčních zařízení až na 59 %.

 

 

Globální prodeje tiskáren za rok 2017
Trh s velkoformátových tiskáren ve střední a východní Evropě, na Středním východě a v Africe

 

 

Dále je očekáváno nahrazování prodejů monochromatických laserových tiskáren laserovými tiskárnami barevnými.  V roce 2017 měly barevné laserové tiskárny 39 % podíl na celkovém trhu laserových kancelářských tiskáren, je očekáván mírný nárůst podílu na 41 %.

Současně je odhadován růst trhu inkoustových velkokapacitních kancelářských tiskáren. Převážnou část růstu budou představovat multifunkční inkoustové tiskárny pro papír velikosti A4 s bezdrátovou konektivitou a velkou životnosti spotřebního materiálu, který představuje atraktivní alternativu k tonerovým kazetám.

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
RICHARDS, Barbara. KeyPoint Intelligence . InfoBlog. Keypoint Intelligence Forecasts Continued Growth in Business Inkjet & A4 Color Laser Shipments through 2022 in North America and Western Europe. [online]. New York: InfoTrends, Inc. Poslední revize 18. 06. 2018. Dostupný z WWW: <http://blog.infotrends.com/?p=24200>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem