Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Kolikrát je možné renovovat inkoustovou kazetu?

11. 06. 2020 - Články -> Články

K renovaci se používají vždy originální (OEM) inkoustové kazety, běžně jsou renovovány ve třech až pěti renovačních cyklech. Jedna originální inkoustová kazeta její renovací a opakovaným použitím ke stejnému účelu ušetří stovky gramů plastového odpadu.

Nizozemský renovátor inkoustových kazet, Inkstation, nyní oznámil, že stejnou kazetu úspěšně renovoval ve 32 cyklech, ušetřilo se tak 32 nových kazet a celková úspora odpadů jen na této konkrétní kazetě byla již v kilogramech.

Rozhodně se však nejedná o běžný postup v rámci renovací, například český renovátor inkoustových kazet renovuje pouze takzvané virgin originální kazety, tedy dříve nerenovované, jednou použité originální kazety. Pouze pokud se jedná o kazety, které byly renovovány firmou KMP a vysbírány přímo u uživatele, kterému byly prodány, jsou renovovány ve více renovačních cyklech. Pouze tak lze garantovat absolutní kvalitu tisku.

32 cyklů renovací ukazuje na velký potenciál renovací inkoustových kazet a možnost úspory tvorby odpadu a emisí CO2.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Inkstation: 32 refill record. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 18. 05. 2020. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/inkstation-32-refill-record/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem