Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Komise pro mezinárodní obchod USA zabavila další inkoustové kazety

14. 11. 2019 - Články -> Články

Komise pro mezinárodní obchod USA (United States International Trade Commission – USITC) vydala dvě rozhodnutí o propadnutí a zabavení kompatibilních inkoustových kazet pro tiskárny Epson při pokusu o jejich dovoz do USA z důvodu vyšetřování č. 337-TA-946.

První rozhodnutí se týká společnosti LD Products, Inc. Celní správa informovala USITC a „majitele, dovozce nebo příjemce předmětů (nebo zástupce takové osoby) písemným oznámením“ o obecném příkazu k vyloučení  „a skutečnosti, že k zabavení a propadnutí zboží by došlo i u jakéhokoli dalšího pokusu o dovoz “.

 


Autor: LD Products Inc.
 

 

O společnosti LD Products, Inc. jsme informovali již opakovaně. Canon Inc. tuto společnost žaloval z důvodu porušení patentové ochrany u tonerových kazet a dříve byla žalována Canonem při hromadné žalobě na 49 firem a žalována byla z důvodu prodeje spotřebního materiálu LD Product i společnost Amazon.

 

 

Canon podal žalobu pro porušení patentu proti produktům LD Products a požaduje soudní spor
Canon podal žalobu na 49 dovozců a prodejců kompatibilních tonerových kazet!
 

Druhé rozhodnutí o zabavení a propadnutí inkoustových kazet při pokusu o jejich dovoz do Spojených států amerických je proti společnosti UPS Ontario.

Komise pro mezinárodní obchod USA v roce 2019 již vydala dříve rozhodnutí o zabavení a propadnutí tonerových a inkoustových kazet při pokusu o jejich dovoz do Spojených států amerických.

 

 

Další zabavení a propadnutí inkoustových kazet při pokusu o jejich dovoz
Další zabavení kompatibilních inkoustových kazet při jejich pokusu o dovoz

 

 

Vyšetřování GEO 337-TA-946 zakazuje dovážet do Spojených států amerických vyjmenované typy inkoustových kazet a jejich součástí porušující patenty Seiko Epson Corporation porušujících 5 patentů společnosti Epson.

Výsledek šetření je zde:
https://www.spravnytoner.cz/wp-content/uploads/GEO-337-TA-946_2016.pdf

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Two new seizure and forfeiture orders issued. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 26. 04. 2019. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/two-new-seizure-and-forfeiture-orders-issued/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem