Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

E-shop

Nově nabízíme i prodej kvalitních českých renovovaných kazet!

Mitsubishi končí s výrobou tonerového prášku

24. 01. 2018 - Články -> Články

Společnost Mitsubishi Chemical Corporation, součást holdingu Mitsubishi Chemical Holdings, oznámila ukončení vývoje a výroby tonerového prášku, jehož produkcí se zabývá již od roku 1975.

Teruyuki Mitsumori, generální ředitel oddělení zobrazovacích materiálů společnosti Mitsubishi Chemical Corporation, zaslal magazínu The Recycler dopis, ve kterém potvrdil, že na konci března 2019 bude ukončena výroba tonerových prášků.

 

 

V dopise, který společnost Mitsubishi zaslala magazínu The Recycler, potvrdil, že na konci března 2019 odstoupí z výrobního závodu na výrobu práškových tonerů. I nadále bude vyrábět jednotlivé chemikálie, ze kterých se dalšími zpracovateli vyrábí tonerový prášek.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Mitsubishi calls time on pulverised toner. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 15. 01. 2018. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/mitsubishi-calls-time-on-pulverised-toner/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem