Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Na německém veletrhu celníci zabavili více než 1 100 výroků z důvodu podezření porušování patentů

6. 02. 2024 - Články -> Články

Němečtí celníci na veletrhu spotřebního zboží Ambiente 2024 ve Frankfurtu nad Mohanem, jehož součástí je i veletrh spotřebního materiálu pro tiskárny Remanexpo, zabavili více než 1 100 kusů výrobků z důvodu podezření na porušování platné patentové ochrany originálních výrobců.

 

 

Společnost KMP získala prestižní ocenění „Etický přístup“

 

 

Ačkoliv se dle organizátorů veletrhu Ambiente veletrh Remanexpo zaměřuje na oblasti renovací, udržitelnosti, ekologických tiskových řešení a oblast přednášek Remanexpo Academy poskytuje informace o technickém vývoji v oblasti renovovaného spotřebního materiálu do tiskáren, obrovská část vystavovatelů byla z Číny a vystavovala jednorázové kompatibilní tiskové kazety. Vedle sebe tak bylo možné vidět řádné renovátory i čínské plagiátory, kterým produkty zabavovala celní správa.

Celní správa zahájila 27 trestních řízení a vybrala 41 500 EUR (1 000 000 Kč) jako záruku. Opatření zaměřená na ochranu ekonomiky a spotřebitelů před nekvalitními produkty porušujícími autorská práva zahrnovala zajištění toho, aby se toto zboží nedostalo na trh.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Zoll raids: Essential drama at Remanexpo. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 01. 02. 2024. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/zoll-raids-essential-drama-at-remanexpo/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem