Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Nová značka tiskáren Pantum na českém trhu

18. 01. 2022 - Články -> Články

Na české trhu se objevila nová značka laserových tiskáren Pantum. V nabídce jsou jak monochromatické, tak barevné laserové tiskárny v samostatném, tak i v multifunkčním provedení. Nabídka je omezena na formu pronájmu, k dispozici je několik základních typů tiskáren.

Výrobcem tiskáren je společnost Pantum International Limited. Dle informací výrobce se tiskárny od mainstreamové produkce tiskáren odlišuje zejména důrazem na bezproblémový chod a maximální živostnost. Společnost Pantum tvrdí, že jejich tiskárny v kancelářském a firemním prostředí dosahují 4 x větší životnosti než srovnatelné tiskárny renomovaných výrobců.

 

 

Ve skutečnosti je u těchto tiskáren nová jenom značka, nikoliv tiskárny jako takové. Dle našich zjištění se jedná o tiskárny zcela shodné se zavedenými tiskárnami značky Lexmark. Tiskárny se v podstatě liší pouze logem na čelní straně, shodné jsou u řady modelů i v technických parametrech, včetně takových detailů, jakými je spotřeba elektrické energie či hlučnost.

Společnost Lexmark Lexmark vlastní konsorcium společností Apex Technology Co., Ltd. a PAG Asia Capital, která je součástí je Legend Capital Management Co. Ltd. které jsou spolu s Lenovem spoluvlastníky Pantum International Limited. Kancelářské tiskárny Lexmark pro malé a střední firmy jsou tak spíše tiskárnami Pantum, které pro evropský trh používají zavedenou značku Lexmark.

Kompletní nabídka tiskáren Pantum k pronájmu je zde: https://zadne-starosti.cz/

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
Lexmark. News Releases. Lexmark announces completion of acquisition by Apex Technology and PAG Asia Capital. [online]. Lexington: Lexmark International, Inc. Poslední revize 29. 11. 2016. Dostupný z WWW: <http://newsroom.lexmark.com/2016-11-29-Lexmark-announces-completion-of-acquisition-by-Apex-Technology-and-PAG-Asia-Capital>.

KMP Bürotechnik s.r.o. Co jsou tiskárny Pantum. Dostupný z WWW: <https://zadne-starosti.cz/blog-post/co-jsou-tiskarny-pantum/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem