Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

OKI ukončila prodej tiskáren na celém americkém kontinentu

22. 08. 2023 - Články -> Články

Minulý týden jsme reportovali o finančních výsledcích společnosti Společnost Oki Electric Industry Co., Ltd za fiskální rok 2022. Při zjišťování analýze finančních výsledků jsme zaregistrovali, že společnost OKI v tichosti opustila trh tiskáren na americkém kontinentu, včetně USA a Kanady.

 

 

Finanční výsledky společnosti OKI za fiskální rok 2022

 

 

Společnost OKI Data Americas ukončila prodej veškerého tiskového hardwaru značky OKI ve Spojených státech, Kanadě a Latinské Americe. Majitelé tiskáren se značkou OKI mohou nadále nakupovat spotřební materiál a náhradní díly pro vaši tiskárnu od autorizovaného prodejce OKI.


 

Společnost OKI oznámila konec prodeje na trzích Severní, Střední a Jižní Ameriky (USA, Kanady, Brazílie a dalších zemí) již v roce 2020 s účinnosti od 31. března 2021. OKI Data nebo vybraní partneři budou i nadále poskytovat spotřební materiál, díly a záruční služby na americké trhy, jak to vyžadují příslušné země a státy.

OKI bude i nadále dodávat spotřební materiál, díly a záruční servis po dobu minimálně 5 let nebo podle požadavků předpisů a smluv.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
Oki Electric Industry Co., Ltd. OKI DATA AMERICAS ANNOUNCES END-OF-LIFE NOTIFICATION FOR OKI-BRANDED HARDWARE EFFECTIVE MARCH 31, 2021. [online]. Poslední revize 09. 01. 2022. Dostupný z WWW: <https://www.oki.com/us/printing/about-us/newsroom/news-and-information/press-center/2020/0901-END-OF-LIFE-NOTIFICATION-FOR-OKI-BRANDED-HARDWARE/index.html>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem