Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Prestižní evropská univerzita uspořádala konferenci ne téma renovace tiskových kazet

21. 03. 2019 - Články -> Články

Università degli Studi di Urbino, jejíž založení je datováno roku 1506, je prestižní stání italská univerzita. 17. října 2018 na této univerzitě proběhla mezinárodní konference na téma renovace tikových kazet jako produktu cirkulární ekonomiky a trvale udržitelného rozvoje.

Na konferenci mimo jiné vystoupil profesor Fabio Musso, prorektor univerzity a profesor Alessandro Dragoni, autor knihy o renovaci tiskových spotřebních materiálů.

Mats Björkman z Katedry managementu a inženýrství, Univerzity v Linköpingu, Švédsko, představil téma efektivnosti zdrojů prostřednictvím cirkulární ekonomiky a renovací. Mats Björkman prezentoval šetrnost renovací tonerových kazet k životnímu prostředí a environmentální úspory vznikající renovací.

Jedním z hlavních závěrů konference byla jednoznačná potřeba rozšíření platnosti evropské ekologické značky EU Ecolabel na oblast tonerových kazet.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Historic university hosts cartridge convention. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 05. 11. 2018. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/historic-university-hosts-cartridge-convention/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem