Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

E-shop

Nově nabízíme i prodej kvalitních českých renovovaných kazet!

Samsung přenáší záruční servis a zákaznickou podporu tiskáren na společnost HP

7. 12. 2017 - Články -> Články

Společnost Samsung vydala krátkou zprávu, ve které informuje, že v rámci procesu převzetí ze strany HP Inc. přenáší zákaznickou podporu a záruční servis výrobků Samsung do společnosti HP.

Majitelé tiskáren Samsung budou moci využívat základní a prodlouženou záruku i poté, kdy společnost HP Inc. kompletně převezme podnikání v oblasti tiskových technologií společnosti Samsung.

 

 

Evropská komise povolila převzetí Samsung Printing Solutions Group firmou HP
Detailní informace ke spojení HP a Samsungu
HP kupuje výrobu tiskáren Samsung za částku přesahující miliardu dolarů

 

 

V rámci tohoto přenosu předá společnost Samsung společnosti HP Inc. i veškerou uskutečněnou komunikaci mezi zákazníkem a call centrem společnosti Samsung, historii poskytnutých rad, historii oprav provedených autorizovanými servisními středisky společnosti Samsung, dále podrobnosti o zakoupených tiskových zařízeních Samsung včetně modelu, sériového čísla, data nákupu a podrobnosti o jakýchkoliv problémech nebo opravách.

Pokud zákazník zakoupil v rámci výrobku i rozšířený balíček služeb, pak společnosti HP Inc. bude předáno certifikační číslo, kód balení, kód prodejce a jeho jméno, model, sériové číslo, datum registrace, datum nákupu, datum zahájení záruky, datum ukončení záruky.

V případě, že by měl zákazník obavy o nakládání s těmito údaji, může kontaktovat společnost Samsung pomocí tohoto emailového formuláře:

https://contactus.samsung.com/customer/contactus/formmail/mail/MailQuestionGeneralNew.jsp?siteId=42

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
Samsung Electronics Co., Ltd. Samsung Printing Solutions. Notice to Samsung Printer Customers. [online]. Poslední revize 09. 11. 2017. Dostupný z WWW: <http://www.samsung.com/hk_en/support/skp/faq/1139858/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem