Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Španělsko zrušilo výběrové řízení, které vylučovalo renovované tiskové kazety

19. 07. 2022 - Články -> Články

Španělské ministerstvo vnitra kladně na žádost sdružení ETIRA (European Toner & Inkjet Remanufacturers Association) týkající se výběrového řízení na více než 3 300 tiskových kazet, které ve své zadávací dokumentaci vyloučilo možnost renovovaných tiskových kazet.

Javier Martinez, prezident evropské asociace renovátorů tiskových kazet ETIRA tento vládní tendr napadl s odvoláním na evropské předpisy, které vyžadují opakované použití náplní do tiskáren a požádal o zrušení výběrového řízení a přípravu nového.

 

 

Španělský soud zakázal ve veřejné zakázce požadovat výhradně originální tiskové kazety
Francie zavádí minimální podíl renovovaných tonerů ve veřejných zakázkách
Každá veřejná zakázka v Itálii musí mít 30 % renovovaných tiskových kazet
Potenciál vytváření pracovních míst prostřednictvím politiky nulového odpadu je obrovský

 

 

Španělské ministerstvo vnitra toto výběrové řízení vzápětí zrušilo: „Tímto vás informujeme, že vzhledem k novým evropským předpisům, které vyžadují opakované použití tiskových kazet, bude výběrové řízení ZRUŠENO na přípravu nových specifikací, které budou v souladu s uvedeným povinnost zahrnout repasované tonerové kazety.“

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Spain cancels tender that excluded remanufactured consumables. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 06. 07. 2022. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/spain-cancels-tender-that-excluded-remanufactured-consumables/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem