Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

E-shop

Nově nabízíme i prodej kvalitních českých renovovaných kazet!

Společnost HP oznámila vynikající výsledky za 3. čtvrtletí 2017

14. 09. 2017 - Články -> Články

Společnost HP Inc. oznámila, že čistý zisk v třetím čtvrtletí činil 13,1 miliardy dolarů (zhruba 300 milionů Kč), což představuje nárůst o 10 % oproti předchozímu roku. Čistý zisk na akcii v třetím čtvrtletí byl 0,41 dolaru (zhruba 10 Kč), tedy došlo ke snížení z 0,49 dolaru (zhruba 12 Kč) v předchozím roce. Dosažená hodnota byla ale silně nad očekávaným výsledkem.

Čisté tržby z osobních systémů (stolní počítače a příslušenství, notebooky) vzrostly meziročně o 12 % a provozní marže činila 3,7 %. Celkový nárůst prodejů osobních systémů dosáhl 7 %,  přičemž prodeje notebooků vzrostly o celých 12 % a prodeje stolních počítačů vzrostly o 3 %.

 

 

Tisk, který představuje 36 procent čistých příjmů společnosti HP Inc., meziročně vzrostl o 6 % a dosahovaná marže vzrostla o 17,3 %. Celkové prodeje velkokapacitních tiskových zařízení vzrostly o 1 % a celkové prodeje běžných tiskáren a multifunkčních zařízení vzrostly také o 1 %.

Q3 byla další vynikající čtvrtina úspěšné realizace naší strategie pro znovuzrození,“ uvedl Dion Weisler, prezident a generální ředitel společnosti HP Inc. „Stabilizovali jsme tržby za dodávky o čtvrtletí dříve, než jsme očekávali, zaznamenali dvojciferný růst výnosů, skvělé plnění našeho dříve poskytnutého výhledu a vytvořil zhruba 1,7 miliardy dolarů (zhruba 40 miliard Kč) ve volném cash flow.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
HP Development Company, L.P. HP Inc. Reports Fiscal 2017 Third Quarter Results. [online]. Poslední revize 23. 07. 2018. Dostupný z WWW: <http://www8.hp.com/us/en/hp-news/press-release.html?id=2510008#.WaT1JdRJZaQ>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem