Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Společnost HP žalovala výrobce kompatibilních inkoustových kazet v Číně

26. 09. 2019 - Články -> Články

Společnost HP prostřednictvím své čínské společnosti HP žalovala Zhuhai Sharing Color Printing Consumables Co. Ltd se sídlem v Zhuhai z důvodu porušení dvou patentů HP.

Společnost HP v březnu 2019 podala u soudu v Šanghaji dvě žaloby z důvodu porušení patentové ochrany u nově vyráběných integrovaných inkoustových kazet kompatibilních s HP č. 803 Sharing Color. Porušováno je dle společnosti HP adresování a multiplexování tiskových hlav.

 

 

HP se přidává k boji proti prodejcům kazet porušujících patenty v USA
HP vyhrála soud s porušovatelem patentů u čínského soudu
HP oznamuje další vítězství v patentovém sporu ve Španělsku
HP vyhrála spor s prodejci kompatibilních inkoustových náplní v Polsku
HP vyhrává další spory s dovozci kompatibilních inkoustových kazet v Německu

 

 

Integrovaná inkoustová kazeta HP č. 803 je základem tiskových kazet nové generace tiskáren HP a nachází se v široké škále inkoustových tiskáren.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. HP takes IP action in China. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 17. 04. 2019. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/hp-takes-ip-action-in-china/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem