Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Společnost KMP získala prestižní ocenění „Etický přístup“

30. 01. 2024 - Články -> Články

Program „Etický přístup“, který provozuje světově uznávaný veletrh Ambiente, je exkluzivní platformou, která představuje společnosti, které jsou příkladem environmentálních, etických a trvale udržitelných výrobních a obchodních praktik v různých sektorech.

 


 

Přijetí společnosti KMP do tohoto programu odráží trvalé dodržování nejvyšších standardů péče o životní prostředí a společenské odpovědnosti. Tato prestižní akreditace platná po dobu tří let staví KMP do čela hnutí udržitelného podnikání v Evropě.

Veletrh Ambiente Frankfurt 2024 se koná od 26. 01. 2024 do 30. 01. 2024. Výrobce renovovaných tonerových a inkoustových kazet, společnost KMP, bude na tomto veletrhu vystavovat společně s European Toner & Inkjet Remanufacturers Association (ETIRA).

 

Autor:
Asociace renovátorů tonerů (ART)

 

Zdroj:
KMP.cz. Získali jsme prestižní ocenění „Etický přístup“. [online]. Dostupný z WWW: <https://www.kmp.cz/ziskali-jsme-prestizni-oceneni-eticky-pristup>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem