Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Společnosti Canon podala stížnost na dalšího prodejce v USA

20. 12. 2018 - Články -> Články

Společnost Canon je v USA velmi aktivní při vymáhání patentové ochrany u tonerových kazet, kdy v roce 2018 již zahájila více než 50 sporů a velkou část vítězně dokončila. Ke sporům přidává další,

 

Canon podal žalobu na 49 dovozců a prodejců kompatibilních tonerových kazet!
Canon uzavřel další z řady soudních sporů v USA
Canon docílil dalšího zákazu prodeje a získal další náhradu škody
Canon vítězně uzavřel další soudní spor
Canon vyhrál další spor s dovozcem kompatibilních tonerů

 

NuTone je významně rostoucím distributorem v Spojených státech amerických, který v posledních letech převzal některé jiné distributory a upevnil spoji pozici. Proti společnosti podala společnost Canon stížnost Komisi pro mezinárodní obchod USA (United States International Trade Commission – USITC) společnosti NuTone z důvodu porušování obecné vyhlášky o vyloučení č. 337-TA-918 vydané v srpnu roku 2015.

Došlo k vydání rozhodnutí o propadnutí věcí, protože byly dovezeny v rozporu s vydaným zákazem v Obecné vyhlášky o vyloučení č. 337-TA-918.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. OEMs issue several seizure orders. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 29. 05. 2018. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/oems-issue-several-seizure-orders/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem