Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Výsledky Brotheru za uplynulý fiskální rok – vyšší tržby, nižší zisk

12. 05. 2023 - Články -> Články

Japonský výrobce tiskáren Brother zveřejnil finanční výsledky za fiskální rok končící 31. března 2023. Brotheru se dařilo zvyšovat tržby, současně však docházelo k výraznému poklesu v zisku z důvodu prudkého nárůstu vstupních nákladů. Pro další rok společnost Brother očekává velmi malý nárůst tržeb.

 

Brother
 

Celkové tržby společnosti Brother byly ve výši 815 miliard JPY (cca. 130 miliard Kč), meziročně došlo k nárůstu o 14,7 %. Současně zisk obchodního segmentu dosáhl 40 miliard JPY (cca. 6,5 miliard Kč), což je o 28,6 % méně.

Zisk obchodního segmentu se podle společnosti Brother výrazně snížil kvůli nárůstu prodejních, všeobecných a administrativních nákladů, prudce rostoucích nákladů na díly a materiál a dalších faktorů.

Společnost Brother předpokládá, že tržby z prodeje vzrostou za fiskální rok 2023 na 840 miliard jenů (cca. 135 miliard Kč), což je meziroční nárůst o 3 %.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

Zdroj:
Brother Industries, Ltd. Highlights of Consolidated Results for Fiscal Year ended March 31, 2023. [online]. Poslední revize 08. 05. 2023. Dostupný z WWW: <https://download.brother.com/pub/com/investor/accounts/2023/fy2023/2022e-p.pdf>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem