Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Vývoj trhu tiskáren – celý sektor dodávek tiskáren výrazně padá

6. 06. 2022 - Články -> Články

Společnost International Data Corporation (IDC) zveřejnila statistiku vývoje prodejů tiskáren a multifunkčních zařízení za první čtvrtletí roku 2022 a jeho porovnání s prvním čtvrtletím roku 2021.  Celosvětově se prodeje tiskáren a multifunkčních zařízení se snížily o celých 12,9 procent.

 

 

Celosvětové prodeje tiskáren padají, jeden výrobce však dosahuje obrovského nárůstu
Prodeje tiskáren meziročně poklesly o 20 %

 

 

Výrazného nárůstu o 30 % dosáhl čínský výrobce jednoduchých laserových tiskáren Pantum. Posílala i společnost Canon, která na pozici druhého největšího globálního dodavatele tiskáren nahradila Epson.

 

 

Naopak obrovský propad zaznamenala společnost HP Inc, nedařilo se ani Epsonu, Brotheru a již tradičně ostatním výrobcům.

 

 

O IDC Trackers:
Produkty společnosti International Data Corporation (IDC) IDC Trackers poskytují přesné a včasné informace o tržní velikosti, podílech jednotlivých dodavatelů a dále poskytují prognózy pro stovky technologických trhů z více než 100 zemí celého světa. S využitím vlastních nástrojů a výzkumných procesů jsou produkty IDC Trakcers aktualizovány na pololetním, čtvrtletním a měsíčním základě. Výsledky sledování jsou doručovány klientům v uživatelsky přívětivých výsledcích programu Excel a on-line dotazovacích nástrojích. Více informací o IDC Trackers zde: https://www.idc.com/tracker/showtrackerhome.jsp

 

Autor:
Asociace renovátorů tonerů (ART)

 

Zdroj:
NEEDHAM, Mass. IDC. Worldwide Hardcopy Peripherals Shipments Fell 12.3% Year Over Year in the First Quarter of 2022, According to IDC. [online]. NEEDHAM, Mass.: IDC Research, Inc. Poslední revize 01. 06. 2023. Dostupný z WWW: <https://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS49234222>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem