Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Xerox se dále pokouší o převzetí HP Inc.

26. 12. 2019 - Články -> Články

Generální ředitel společnosti Xerox John Visentin se po neúspěchu ve vyjednávání s představenstvem společnosti HP Inc. o možnosti převzetí HP ze strany Xeroxu obrátil přímo na akcionáře a představil jim výhody převzetí.

John Visetin si v minulých týdnech vyměnil několik dopisů s představenstvem společnosti HP Inc., ve kterých se dožadoval zahájení jednání o převzetí HP ze strany společnosti Xerox. Představenstvo HP tuto možnost odmítlo. John Visetin v posledních dopisech „vyhrožoval“ představenstvu HP, že pokud bude jednání nadále odmítat, obrátí se přímo na akcionáře, představenstvo obejde a spojení společností si vynutí přímo přes akcionáře. John Visetin pomocí podobně silové strategie v letošním roce zabránil fúzi Xeroxu s FUJIFILM Holdings Corporation a docílil odprodeje podílu společnosti Xerox ve společnosti Fuji Xerox Co., Ltd.

 

 

Xerox hodlá obejít představenstvo HP a vynutit si spojení přes akcionáře
Vedení HP znovu důrazně odmítlo nabídku na převzetí ze strany Xeroxu
Xerox tlačí na vedení společnosti HP a trvá na převzetí HP
HP Inc. odmítá nabídku na akvizici ze strany Xeroxu
Spojení Fuji a Xeroxu konečně dořešeno – Xerox prodal celý svůj podíl

 

 

Realizace této silové strategie na sebe nedala dlouho čekat – akcionáři HP Inc. zveřejnili prezentaci, ve které je uvedeno, že po navázání spolupráce by obě firmy společně dosáhly hodnoty 31 USD za akcii (současná hodnota je zhruba 20 USD za akcii), sloučením by vznikl volný peněžní tok více než 4 miliardy USD. Sjednocení platformy prodeje a scelení portfolia výrobků by během tří let mělo vygenerovat růst příjmů ve výši 1 až 1,5 miliardy USD.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. HP-Xerox: The wooing continue. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 10. 12. 2019. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/hp-xerox-the-wooing-continue/>.

Xerox. Xerox Restructures FUJIFILM Relationship, Will Receive $2.3B from Related Transactions. [online]. Poslední revize 05. 11. 2019. <https://www.news.xerox.com/news/Xerox-restructures-FUJIFILM-relationship>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem