Prázdná tisková kazeta určená k renovaci
= Váš příspěvek na ochranu životního prostředí!

Výkup tiskových kazet ONLINE!

 

Prázdná tisková kazeta je komodita, o níž jste možná neměli ani tušení! Z vykoupených tiskových kazet provádíme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

Turecko zakazuje dovoz plastového odpadu

15. 06. 2021 - Články -> Články

Turecké ministerstvo obchodu zveřejnilo 18. května oznámení o zákazu dovozu plastového odpadu v návaznosti na nedávno zveřejněnou zprávu organizace Greenpeace, která uvádí, že Turecko se stalo jedním z hlavních příjemců plastového odpadu po rozhodnutí Číny zakázat dovoz mnoha druhů plastů.

 

 

Čína zakazuje veškerý dovoz pevného odpadu od roku 2021

 

 

Oznámení ministerstva obchodu dává společnostem 45 dní na dokončení celních postupů pro odpad, který již byl v tranzitu, ale ještě se nedostal do Turecka.

„Členské státy EU vyvezly do Turecka v roce 2020 20krát více plastového odpadu než v roce 2016, přičemž objem vzrostl z 22 000 tun na 447 000 tun,“ uvádí se ve zprávě Greenpeace.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Turkey bans the import of plastic waste. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 25. 05. 2021. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/turkey-bans-the-import-of-plastic-waste/>.

 
 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde

Zašlete nám zprávu!

 

Text zprávy: Vaše telefonní číslo (nepovinné): Váš kontaktní mail (povinné): Opište ověřovací kód z obrázku (povinné): obrázek s kontrolním kódem